Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області

 

Новости

 

Фестиваль паперової творчості

З  11 квітня розпочала роботу міська виставка-конкурс дитячої творчості  «Фестиваль паперової творчості» на базі станції юних техніків.  

Захід проводиться з метою розвитку творчих здібностей та підвищення пізнавальної активності школярів шляхом залучення їх до художньо-технічної  творчості, підтримки та популяризації кращих досягнень творчо обдарованих дітей міста.

Працівники станції юних техніків запрошують всіх мешканців міста відвідати виставку, яка працюватиме до 30 квітня.

 

  

Зустріч школярів  Родинської школи № 8

з вихованцями Центру допомоги дітям «Отчий дім»

 

          20 грудня у Центрі допомоги дітям «Отчий дім» міста Красноармійська відбулася зустріч школярів  Родинської загальноосвітньої школи № 8 з його вихованцями.

         До Дня Святого Миколая колектив школи №8 підготував вихованцям Центру смачні подарунки.   Хлопці та дівчата отримали продукти харчування, а також різні солодощі: цукерки,  печиво,  фруктовий чай.

Такі заходи дають можливість на практиці відчути позитивні емоції від добрих справ і згуртуватися учнівському та вчительському колективам.

Головне -  це турбота і увага, за які діти віддячували щирими посмішками.

 

 

 

 

 

 

 

Фестиваль дитячої творчості

«Квітуча родина»

     З 26 по 28 листопада 2014 року в Комунальному дошкільному навчальному закладі №63 «Одуванчик» міста Красноармійська відбувся фестиваль дитячої творчості «Квітуча родина».

     Фестиваль дитячої творчості проводився з метою реалізації завдань формування творчої особистості, розвитку здібностей, художньо-естетичного виховання та інтелектуального розвитку дошкільників, сприяння творчій самореалізації педагогів та залучення батьків до співпраці.

      В рамках фестивалю у молодшій групі «Калинка» відбулася розвага спільно з батьками «Чарівна осінь», у групі «Капітошка» - інтелектуальна гра-конкурс «Осінні сюрпризи для великої родини», а у групі «Сонечко» - музично-фізкультурна розвага «Люблять діти і малята у веселі ігри грати», де маленькі вихованці мали змогу демонструвати свої здібності в різних видах музичного мистецтва, мовленнєвого спілкування, інтелектуального  та фізичного розвитку, зображувальної діяльності.

         Фестиваль пройшов весело, яскраво та цікаво, всі учасники отримали гарний настрій та нові враження, які надовго запам’ятаються.